WYJĄTKOWA CZYSTOŚĆ

STABILNE pH

BOGATA W PRZECIWUTLENIACZE

BUTELKOWANA U ŹRÓDŁA

WITAJCIE W DOLINIE SEKWOI

Głęboko w górach Transylwanii, u podnóża Gór Apuseni, znajduje się cudowne miejsce, będące jednym z niewielu lasów na Ziemi, gdzie drzewa sekwoi zakorzeniły się poza swoim naturalnym środowiskiem. To miejsce nazywa się Valea Săcuieului – Dolina Sekwoi. Ten obszar zapierającej dech przyrody powstał po 145 milionach lat erupcji wulkanów. W warstwach wodonośnych na setkach metrów głębokości rozpoczyna się historia naszej wody źródlanej.

Naturalna filtracja wulkaniczna, której AquaVia poddana jest pod powierzchnią gleby czyni ją tak czystą, że nic nie trzeba do niej dodawać ani odejmować. AquaVia butelkowana jest bezpośrednio u źródła w celu zachowania elementów i unikalnych właściwości wody.

To jest surowa moc natury.

SUROWA MOC

CZYSTA NATURA

3.0 Kwaśna Soda Woda butelkowana Woda z kranu Woda źródlana AquaVia Neutralna Alkaliczna IDEAL ZŁY 4.0 5.0 6.0 7.0 8.0 9.0 10

CO TO JEST pH?

pH jest miarą stężenia jonów wodoru w wodzie, którą pijesz lub pożywieniu, które jesz. Woda alkaliczna o pH powyżej 7,0 ma wyższe stężenie jonów ujemnych. Naturalne pH organizmu wynosi 7,4, ale często jest ono obniżane z powodu spożycia kwaśnych przetworzonych produktów, takich jak nabiał, cukier i czerwone mięso. Naturalna woda alkaliczna o stabilnym i wysokim pH pomaga temu zapobiec, przez co wpływa na poprawę działania wielu funkcji organizmu.

pH ALKALICZNE - PORÓWNANIE

 • AQUAVIA ........................... 9.4
 • ETERNAL .......................... 8.0
 • FIJI ...................................... 7.7
 • EVIAN ................................. 7.2
 • OZARKA ............................ 6.6
 • VOSS .................................. 5.5

CO TO JEST TDS?

Total Dissolved Solids lub TDS to ilość wszystkich związków rozpuszczalnych w wodzie (minerałów, soli, metali, kationów i anionów). Im wyższa TDS, tym więcej różnych związków dostarczana jest do organizmu. Zbyt duże nagromadzenie tych osadów w ciele może prowadzić do niepożądanych stanów, takich jak sztywność stawów lub kamienie nerkowe. AquaVia oferuje ogromne korzyści zdrowotne płynące z wody o niskiej TDS, takie jak wysoka szybkość wchłaniania. I jednocześnie wspaniały smak.

PPM

ILOŚĆ ZWIĄZKÓW PODAWANA W PPM*

 • ICELANDIC ....................... 62
 • VOLVIC ............................... 140
 • AQUAVIA ........................... 160
 • FIJI ...................................... 224
 • VOSS .................................. 290
 • EVIAN ................................ 357

NATURALNA vs SZTUCZNANaturalna woda o wysokiej wartości pH, która przechodzi przez skały i ziemię, pobiera z nich różne minerały. Naturalnie występująca woda mineralna zawiera związki alkalizujące, takie jak wapń, krzemionka, potas, magnez i wodorowęglan. Wysokie pH i zdolności antyoksydacyjne są znacznie stabilniejsze dzięki naturalnej wodzie źródlanej niż w przypadku wytwarzanej przy użyciu sztucznych procesów i technik.

Sztuczna woda alkaliczna to woda poddawana interwencji człowieka i mechaniki. Woda ta jest destylowana parą lub oczyszczana w jakimś pośrednim procesie, a następnie albo dodawane są elektrolity i / lub minerały, albo jest przetwarzana w inny sposób, aby pH było bardziej zasadowe. Co więcej, powszechnie używane maszyny do jonizacji wytwarzają kwaśną wodę jako odpad co nie jest akceptowane przez konsumenta dbającego o środowisko.