AquaVia – otrzymała 3 Golden Stars “Superior Taste Award”w 2019

15 lipca 2019 |

AquaVia – otrzymała 3 Golden Stars “Superior Taste Award”w 2019

ITI – International Taste Institute – już drugi rok z rzędu przyznał AquaVia 3 Złote Gwiazdy „Superior Taste Award”. Jest to międzynarodowe jury składające się z ponad 200 szefów kuchni i znanych sommelierów, które jest uznawane za wiodącą na świecie organizację zajmującą się poświadczaniem SMAKU produktów spożywczych i napojów.

ITI, reprezentowane przez profesjonalnych ekspertów ds. smaku, jest mocno zaangażowane aby w bezstronny i uczciwy sposób zapewnić obiektywność oceny. Wszystkie testy przeprowadzane są przy użyciu metody ślepej degustacji. W zależności od analizy sensorycznej produkty posiadają certyfikat 1, 2 lub 3 gwiazdek, podobne do gwiazdek Michelin w gastronomii. Produkty o najwyższych wynikach otrzymują nagrodę „Superior Taste Award”. Wyjątkowy smak wody AquaVia wynika z naturalnej filtracji wulkanicznej i przechodzenia wody przez kolejne warstwy geologiczne. Na głębokości setek metrów, gromadzą się różne minerały zawierające związki alkalizujące, które woda zabiera ze sobą w drodze na powierzchnię.

AquaVia to woda premium, która powinna stać się preferowanym wyborem dla tych, którzy cenią zdrowy styl życia, innowacje i produkty o wyjątkowej jakości. AquaVia została wprowadzona na rynek w 2014 r. na silnych wartościach przedsiębiorczych i należy do grupy Sam Mills, cieszącej się światową siecią dystrybucji w kilku krajach w Europie, w całych Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie.

Articole recente